Вiдповiдi на запитання користувачiв

          В цій рубриці не надаються відповіді на інформаційні запити.

          Рубрика надає роз'яснення лише щодо порядку прийому та видачі замовлень.

  Категорія

  №7056 від 22 квітня

  Добрий день. Нотарільна контора надала мені два запити до БТІ про: - «виготовлення технічного паспорту та довідки про показники об’єкта нерухомого майна на квартиру»; - «повідомити, на підставі яких документів зареєстроване право власності на квартиру». Можна подати ці запити та отримати відповіді on-line, чи необхідно подавати їх безпосередньо в БТІ і в який час? Дякую за відповідь.

  Поки що немає відповіді на це питання

  №7055 від 21 квітня

  Добрый день, после смерти отца достался неприватизированный гараж. В члены гаражного кооператива я еще не вступил, т.к. локдаун и собрание откладывается. Можно ли заказать тех паспорт на гараж без членства в кооперативе?

  Приватизація  – це перехід майна в приватну власність і стосується виключно переходу майна, що знаходиться у державній (комунальній) власності до приватного власника

  Згідно ст331 ЦК України право власності на нову річ набувається особою яка її створила (виготовила).

  У Вашому випадку йде мова не про приватизацію, а про оформлення права власності після померлого який побудував (створив) гараж.

  З метою оформлення спадщини пропонуємо спочатку звернутись до нотаріуса.

  При необхідності БТІ може надати спадкоємцю за запитом нотаріуса інформацію щодо реєстрації права власності в м.Києві станом на 31,12,2012 року ЗА КОНКРЕТНОЮ АДРЕСОЮ.

  Також, спадкоємець за запитом нотаріуса  може замовити технічну інвентаризацію та отримати технічний паспорт, який буде відображати фактичне планування .

  №7054 від 21 квітня

  Добрый день! после смерти своей свекрови , мой ребенок вступил в право собственности . При жизни свекрови я стала членом кооператива Ленинградец гаража №121. Теперь вопрос стал о приватизации, после смерти свекрови были найдены документы что свекр покойный его приватизировал , Председатель кооператива сказал что я должна получить информационную справку с БТИ о том что он приватизирован! Я могу ее оформить?

  У випадку вступу в спадщину Бюро може надати інформацію щодо реєстрації права власності в м.Києві станом на 31,12,2012 року ЗА КОНКРЕТНОЮ АДРЕСОЮ особі яка зазначена в запиті нотаріуса.
  Замовлення оформлюється в кабінетах 35, 37 при наявності запиту від нотаріуса, громадянського паспорта заявника

  Також пропонуємо скористатися сервісом ON-LINE замовлення інформаційної довідки

  №7053 від 20 квітня

  Здравствуйте ! Скажите, пожалуйста, как вы работаете во время карантина ? Спасибо ! Евгений

  Документи приймаються та видаються з дотриманням карантинних вимог. 

  Пропонуємо скористатися сервісом ON-LINE замовлення техпаспорта на квартиру та ON-LINE замовлення інформаційної довідки 

  №7052 від 18 квітня

  Добрий день . Чи можу я отримати витяг на право власності з реєстру прав на нерухоме майно (квартира у м Києві ) Дякую за відповідь .

  Для отримання наявної інформації з Реєстру речових прав Ви можете самостійно сформувати запит через сайт Міністерства юстиції України - Кабінет електронних сервісів (https://kap.minjust.gov.ua/) або звернутись до державного реєстратора чи нотаріуса.

  При необхідності КП КМР "КМ БТІ" може надати власнику (уповноваженій особі) інформацію щодо реєстрації права власності в м.Києві станом на 31,12,2012 року ЗА КОНКРЕТНОЮ АДРЕСОЮ.

  №7051 від 18 квітня

  Доброго дня! Підкажіть будь ласка, термін дії інформаційної довідки? Заздалегідь дякую.

  Бюро не встановлює термін дії такої довідки, а інформація в ній зазначається станом на 31.12.2012 року

  №7050 від 16 квітня

  Добрий день . Після оформлення у нотаріуса у 2008 р. договору на дарування квартири потрібно було звертатись в БТІ , щоб зареєструвати право власності на нового власника , чи цей договір дарування і є підтвердженням права власності (відмітка про реєстраційний напис на правовстановлювальному документі в БТІ з реєстровим номером проставлена в договорі дарування) . Дякую за відповідь.

  Так, договір дарування  квартири  є  правовстановлювальним документом 

  №7048 від 16 квітня

  Добрий ранок під скажіть будь ласка як мені отримати інформаційну довідку на приватизацію квартири

  При необхідності БТІ може надати власнику інформацію щодо реєстрації права власності в м.Києві  станом на 31,12,2012 року ЗА КОНКРЕТНОЮ АДРЕСОЮ.

  Також власник (співвласник) замовити розшукування в сховищах Бюро копії  правовстановлювального документа який надавався при реєстрації права власності та виготовлення його копії

  Замовлення оформлюється в кабінетах 35, 37 при наявності документа що посвідчує особу (громадянського паспорту), копії документу про власність (за наявності)

  Пропонуємо скористатися сервісом ON-LINE замовлення техпаспорта на квартиру та ON-LINE замовлення інформаційної довідки 

  №7047 від 15 квітня

  Доброго дня! ОСББ може отримати копію технічного паспорту на будинок з архіву БТІ?

  Виготовити копію (дублікат) технічного паспорту не має можливості, оскільки в БТІ відсутні оригінали технічних паспортів. Технічні паспорти в БТІ не зберігаються, після виготовлення вони видаються замовнику.

  №7046 від 15 квітня

  Як можна оформити госбудови ( сарай, гараж) біля квартирного будинку? Побудовані до 1990 року. В 2019 році оформлялось свідоцтво про право на спадщину.

  Питання не зрозуміле. 

  Замовником проведення технічної інвентаризації може бути може бути:

  “власник об'єкта нерухомого майна (у тому числі земельної ділянки), об'єкта незавершеного будівництва; замовник будівництва; особа, яка має право на спадщину (за запитом нотаріуса); особа, яка має інші речові права на об'єкт нерухомого майна, у тому числі на земельну ділянку, на якій розташовано такий об'єкт; орган, уповноважений управляти майном (у тому числі житлово-будівельні, дачні та гаражні кооперативи, садові товариства);”